Przedszkole im. Pluszowego Misia z Pawonkowa

OVERVIEW

This web page przedszkole-pawonkow.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have evaluated zero pages inside the site przedszkole-pawonkow.pl and found one website linking to przedszkole-pawonkow.pl. There are one mass networking sites retained by this website.

PRZEDSZKOLE-PAWONKOW.PL RANKINGS

This web page przedszkole-pawonkow.pl has seen alternating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole-pawonkow.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-pawonkow.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-pawonkow.pl

Aktualności z przedszkola Pluszowego Misia

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7. JEŚLI NIE UMIE - NAUCZ,. JEŚLI NIE WIE - WYTŁUMACZ,. W dniach 9 i 10 czerwca 2015 roku. Zapraszamy wszystkie dzieci, które od września będą uczęszczać do naszego przedszkola. Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-PAWONKOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-pawonkow.pl Mobile Screenshot of przedszkole-pawonkow.pl Tablet Screenshot of przedszkole-pawonkow.pl

PRZEDSZKOLE-PAWONKOW.PL HOST

I detected that a single root page on przedszkole-pawonkow.pl took one thousand and sixty-nine milliseconds to stream. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so we consider this site not secure.
77.55.8.105

I diagnosed that this website is using the Apache/2 os.

Przedszkole im. Pluszowego Misia z Pawonkowa

CONTENT

This web page przedszkole-pawonkow.pl has the following in the site, "Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7." Our analyzers viewed that the website also stated " JEŚLI NIE UMIE - NAUCZ,." The Website also said " JEŚLI NIE WIE - WYTŁUMACZ,. JEŚLI NIE MOŻE - POMÓŻ. W dniach 9 i 10 czerwca 2015 roku. Zapraszamy wszystkie dzieci, które od września będą uczęszczać do naszego przedszkola. Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego. WITAMY W ROKU SZKOLNYM 20142015. Serdecznie Witamy wszystkie dzieci, rodziców oraz przyjaciół Pluszowego Misia ." The website's header had przedszkole as the most important search term. It is followed by pawonków which isn't as highly ranked as przedszkole.

SUBSEQUENT WEBSITES

Przedszkole Pinokio - Strona główna

Przedszkole Publiczne im. Władysławy Majak

Wszystkim wychowankom ich rodzicom i opiekunom życzymy wspaniałych, pogodnych i roześmianych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil. Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola Publicznego w Pleśnej. Wycieczka przedszkolaków do Ochotnicznej Straży Pożarnej.

Przedszkole Promyczek

W kręgu zabawy Jadwiga Pytlarczyk Wyd. Razem w przedszkolu Jolanta Andrzejewska, Jolanta Wierucka Wyd. Nasze przedszkole Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba Żabińska, Wyd. Dziecięca matematyka Edyta Gruszczyk Kolczyńska, Ewa Zielińska, Wyd.

Niepubliczne przedszkole i żłobek Warszawa Włochy i Ochota

Niepubliczne Przedszkole - katolickie, muzyczne, językowe, sportowe i artystyczne.

Przedszkole Niepubliczne Jedyneczka, Pruszcz Gdański - Mapa Polski w Zumi.pl

Bądź pierwszy i oceń firmę. Nie udało się dodać załącznika. Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych. Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników. Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany. Wkrótce pojawi się w serwisie. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza. Ruszyły zapisy na rok szkolny.